Rudeninė mugė ,,Dvare“

2015 m. spalio 3 dieną, prekyvietėje ,,Dvaras“ vyko tautodailininkų, amatininkų, kulinarinio paveldo gamintojų, ūkininkų, sodininkų, gėlininkų, liaudies meistrų darbų mugė ir ,,Mamyčių turgelis“.

Mugės metu kibinais buvo nuklota didžiulė pakyla – pasiektas didžiausios kulinarinės kibinų mozaikos rekordas.  ,,Kulinarinė mozaika“ susidėjo iš 1600 kibinų, kurie buvo suvynioti į margaspalves pakuotes ir tapo įspūdingos mozaikos komponentais.

Prekyvietė ,,Dvaras“ rėmė ,,Kulinarinės mozaikos“ įgyvendinimą, kuriam prireikė 60 kilogramų miltų, 250 kiaušinių, 55 kilogramų mėsos faršo, 30 kilogramų sviesto ir 30 kilogramų grietinės. Kibinus pagamino ŠPRC Prekybos ir verslo skyriaus kulinarai.

Išmatavus „Dvaro“ turgavietėje išdėliotą kibinų mozaiką paaiškėjo, kad jos ilgis siekia 3 metrus 23 centimetrus, o plotis – 3 metrus 20 centimetrų.

Užfiksavus rekordą kibinai buvo išdalinti jo pasiekimą stebėjusiems mugės lankytojams.

Mugės metu koncertavo vaikai, ,,DoSaulė“ nemokamai puošė piešinukais vaikučių veidukus, buvo galima pajodinėti Poniu, vyko įvairi prekyba užkandžiais, gėrimais ir t.t.

Šventę užbaigė grupės ,,69 danguje“ koncertas. Po koncerto grupės merginos mielai fotografavosi su savo gerbėjais, kurie atsilygino joms šiltais žodžiais ir glėbiais gėlių.

,,Dvaras“ prekyvietės administracija nuoširdžiai dėkoja už dalyvavimą ir bendradarbiavimą:

Poni arkliukui ir jo šeimininkui (Poni – Jūsų Vaikų Šventei)

Makiažo meistrei (Dovile Dosaule)

Fotografei Rositai (rositos.puslapiai.lt)

Šventės akimirkos: